Audyt SEO

Potrafisz ocenić działania agencji SEO?

Wielu właścicielom małych i średnich biznesów ciężko ocenić skuteczność i zasadność działań agencji SEO. Czasem płacą agencjom kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie, tak naprawdę nie wiedząc nawet, co konkretnie ta agencja robi.
 
Niektóre agencje dopuszczają się też nieuczciwych praktyk, zakazanych przez Google. Praktyki takie są w stanie szybko poprawić widoczność na niektóre frazy, ale mogą skończyć się wykluczeniem strony z wyników wyszukiwania. Do tego budowanie własnych zapleczy przez agencje SEO sprawia, że każda zmiana agencji może skutkować usunięciem pozyskanych w ten sposób linków. Jest to zdecydowanie ryzyko, które warto znać, współpracując z agencją.

Pomagamy w ocenie działań agencji SEO

Dlatego proponujemy swój udział w roli zewnętrznego audytora z odpowiednimi kompetencjami. Jesteśmy w stanie porozmawiać z agencją, ocenić ich strategię, jej skuteczność i zasadność. Dla nas bardzo ważny jest kontekst biznesowy, stąd możemy ocenić jakość słów kluczowych pod kątem Państwa biznesu i czy mogą przynieść one pozytywny zwrot z inwestycji.

  • Rozumiemy język, którym mówią do Ciebie ludzie z agencji SEO i potrafimy nawiązać z nimi dialog. Jesteśmy też w stanie ocenić skuteczność i zasadność ich działań.
  • Opracowujemy koncepcję i tworzymy wg niej proces pozycjonowania. Będziesz od tej pory wiedzieć, za co konkretnie płacisz i czego możesz się spodziewać.